Takich targów w Szczecinie jeszcze nie było. PupiLove czyli 19 maja w Starej Rzeźni kupisz wszystko dla swoich pupili

Takiego wydarzenia w Szczecinie jeszcze nie było – środki do pielęgnacji, ubrania, akcesoria, a także oryginalne gadżety – wszystko dla zwierzaków domowych. W niedzielę 19.05 w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia od rana do wieczora odbywać się będą targi PupiLove skierowane do właścicieli zwierzaków. Podczas wydarzenia będzie okazja na wykonanie bezpłatnego, pamiątkowego zdjęcia ze swoim pupilem. Wstęp na targi jest bezpłatny – zapraszamy oczywiście ze zwierzakami!

– Na naszym rynku jest coraz więcej firm, które oferują nietuzinkowe, wysokiej jakości produkty dla czworonogów. To odpowiedź na rosnące oczekiwania i zapotrzebowania właścicieli zwierząt, którzy coraz większą wagę przykładają do jakości, estetyki i designu produktów. Wraz ze wzrostem naszej świadomości na temat posiadania, wychowania i pielęgnacji zwierząt domowych coraz większą uwagę zwracamy na szczegóły – sprawdzamy skład karmy, smakołyków czy pochodzenie kosmetyków do pielęgnacji. Podczas PupiLovych Targów mamy możliwość bezpośredniego spotkania i porozmawiania z wystawcami, którzy są pomysłodawcami i wytwórcami oferowanych produktów. Choć w innych dużych miastach odbyło się już kilkanaście edycji PupiLovych Targów, to w Szczecinie zagościmy po raz pierwszy. Mamy jednak nadzieję, że ta inicjatywa spotka się z dobrym przyjęciem wielu miłośników czworonogów i również Szczecin wpisze się na stałe w kalendarz naszych cyklicznych wydarzeń – mówi Arkadiusz Raban, organizator targów.

W ofercie wystawców będzie można znaleźć najwyższej jakości karmy i smakołyki dla psów i kotów, spory wybór szelek, niepowtarzalnych smyczy oraz obroży. Nie zabraknie również eleganckich legowisk, kocyków, czy samochodowych mat transportowych do komfortowego podróżowania z psem. Będą naturalne kosmetyki, gryzaki  oraz szarpaki dla psów. Pojawią się również ubranka dla psów czy dodatki takie jak bandanki, a nawet buty. Większości tych produktów nie znajdziemy w zwykłych sklepach zoologicznych.  – Specyfika relacji psa i człowieka powoduje, że najczęściej to właśnie dla tych czworonogów kupowane są przeróżne gadżety. To z psami chodzimy na spacery, z psami podróżujemy czy uprawiamy sporty typu agility, canicross czy dogfrisbee. Tak więc w naturalny sposób oferta wystawców podczas PupiLovych Targów jest skierowana przede wszystkim do psów i ich właścicieli, choć oczywiście na części stoisk znajdziemy również produkty dla kotów – mówi Arkadiusz Raban.  Podczas każdej edycji naszego wydarzenia organizowana jest mini sesja fotograficzna dla czworonogów przyprowadzonych przez właścicieli: – Zapraszamy od 13.00-15.00, fotograf będzie wykonywał pamiątkowe portretowe zdjęcia naszych czworonożnych gości, które gratis otrzymają na pamiątkę ich właściciele – dodaje.

Pierwsze targi PupiLove w Starej Rzeźni odbędą się w niedzielę 19 maja w godzinach 11:00 – 18:00. Wstęp na PupiLove Targi jest bezpłatny, a przyprowadzone zwierzaki będą mile widziane.

Pozostaw komentarz