Kobieta Mafii, narzeczona detektywa Rutkowskiego i uczestniczki „Sanatorium Miłości” – Dzień Kobiet Sukcesu w Starej Rzeźni!

Takiego wydarzenia w Szczecinie jeszcze nie było! Celem „Dnia Kobiet Sukcesu” jest przedstawienie sylwetek nietuzinkowych kobiet, które wiele w życiu przeżyły, a mimo pewnych wzlotów i upadków, nadal dzielnie radzą sobie z wszelkimi przeciwnościami losu. Wydarzenie w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia organizuje Celebration Productions. Podczas wydarzenia promowany będzie konkurs „Kobieta Sukcesu 2019” oraz „Kobiecy Biznes 2019”. Bilety na wydarzenie są już dostępne: https://bilety.fm/pl/inne/3650-bilety-na-dzie-kobiet-sukcesu-w-starej-rzezni-w-szczecinie.html

Wydarzenie „Dzień kobiet sukcesu” odbędzie się już drugi raz, ale po raz pierwszy zagości w Szczecinie. 8 maja w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia przez kilka godzin będzie okazja do porozmawiania z osobowościami takimi jak Monika Banasiak czy Maja Pilch. Każda z tych Pań budzi wielkie emocje, ale jednocześnie ma wiele do powiedzenia. Ich przeżycia i doświadczenia pasjonują, inspirują, budzą kontrowersje, ale i często podziw. Na miejscu obecne będą także stoiska z poradami dotyczącymi zdrowia, urody i rozwoju osobistego.

Kogo zobaczymy podczas „Dnia kobiet sukcesu” w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia?

  • Monika Banasiak, autorka bestsellerów „Królowa Mafii” „Słowikowa i Masa Twarzą w Twarz” „Słowikowa o więzieniach dla kobiet”
  • Maja Plich, licencjonowany detektyw biura Rutkowski i psycholog współautorka książki „Biznesowe inspiracje Polek na świecie”
  • Gwiazdy programu Sanatorium Miłości – Joanna Tunney i Teresa Wąsowicz!
  • Ania Szubert, fotografka najpiękniejszych polek, autorka bestsellera „Jak zabiłam swojego raka”
  • Joanna Dudziak, szkoleniowiec medycyny estetycznej

Podczas eventu premierę będzie mieć nowy singiel Julii Jaroszewskiej (Gwiazda TV Show „Projekt Lady”, która uświetni imprezę swoim występem!

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie do Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia już 8 maja od godziny 17.00. Bilety dostępne online!

Pozostaw komentarz