Wszystko o mężczyznach – 5 NOWYCH TERMINÓW spektaklu w marcu

Sukces  spektaklu „Wszystko o mężczyznach” w Starej Rzeźni przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Pierwsze terminy spektaklu w styczniu wyprzedały się na dwa tygodnie przed występami. Dużym zainteresowaniem cieszyły się teatralne spotkania w lutym, gdzie każdą sztukę oklaskiwała pełna sala widzów. Fundacja West  & Art i Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia  zdecydowali o kolejnych terminach w marcu. Do sprzedaży trafiły już bilety na pięć spotkań. W rolach głównych  niezmiennie niezawodni: Adam Dzieciniak – Michał, Ojciec, Maks, Robert . Sławomir Kołakowski – Adam, Jan, Mały, Leon oraz Wiesław Lewoc – Paweł, Tomasz, Siwy, Patryk.

West&Art i Scena Stara Rzeźnia zapraszają na przedstawienie „Wszystko o mężczyznach”, sztukę Miro Gavrana – wybitnego, wielokrotnie nagradzanego chorwackiego pisarza m.in. najlepszy dramatopisarz Europy Środkowej w 1999 r. Tajemnice mężczyzn ujawnią trzej szczecińscy aktorzy: Adam Dzieciniak, Sławomir Kołakowski i Wiesław Lewoc. – Spektakl „Wszystko o mężczyznach” to doskonała, słodko-gorzka komedia. Pierwszy pokaz wyprzedał się do ostatniego miejsca, kolejne terminy także cieszą się wielkim zainteresowaniem. Myślę, że ta sztuka zagości na Łasztowni na dłużej, choć pierwotnie planowaliśmy tylko kilka spotkań–  mówi Patryk Walczak z Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

– Czy opowiemy wszystko o mężczyznach? Pewnie nie, ale każdy Pan zada sobie – „Kim jestem?”, a jego Pani, zaintrygowana – „Kim ON jest?”. Będzie śmiesznie i strasznie, będą łzy wzruszenia i radości. Każdy mężczyzna odnajdzie w nich kawałek swojego życia. Kto nie zażył trudów prawdziwej męskiej przyjaźni i skutków „zbytniego napoju”? Kto nie robił rzeczy, do których niechętnie się przyznaje? Kto nie ścierał się z Ojcem? Kto nie walczył o miłość? Bycie mężczyzną to ciężka i żmudna droga, którą osłodzić może szczery śmiech publiczności, a powodów będzie sporo – przynajmniej w teatrze. Mężczyźni powracają do gry – czytamy w zapowiedzi spektaklu.

Tłumaczenie: Anna Tuszyńska
Opieka reżyserska: Tomasz Obara

Obsada:
Adam Dzieciniak – Michał, Ojciec, Maks, Robert
Sławomir Kołakowski – Adam, Jan, Mały, Leon
Wiesław Lewoc – Paweł, Tomasz, Siwy, Patryk

ZAPRASZAMY:

– 15.03.2019 godzina 19:00
– 16.03.2019 godzina 17:00 i 20:00
– 29.03.2019 godzina 17:00 i 20:00

Bilety dostępne na stronie bilety.fm.
Ulgowy 29 zł
Normalny 39 zł

FOTOGRAFIA – GRZEGORZ GOLDYSZEWICZ

Pozostaw komentarz