Autorski recital piosenek prof. Jacka Rudnickiego w Starej Rzeźni

Jeden z najbardziej szanowanych szczecińskich lekarzy jest także pasjonatem poezji i wokalistą. Od wielu lat prof. Jacek Rudnicki odwiedza Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia z wykładami na temat medycyny i stylu życia. Spotkanie sierpniowe będzie wyjątkowe. – Przygotowałem autorski recital. Będzie kilka znanych piosenek, ale głównie chce zaprezentować gościom Starej Rzeźni swoją twórczość, swoje przemyślenia, swoje melodie – mówi prof. Jacek Rudnicki.

Jak zapowiada profesor Rudnicki będzie lirycznie, wzruszająco, ale i optymistycznie i energetycznie. Utwory profesora to twórczość inspirowana liryką i poezją śpiewaną.

– Recital piosenki autorskiej, epickiej z kilku standardami. Zaprezentuję ich kilkanaście. Napisałem wiele więcej ale nie chcę ani Państwa, ani siebie zamęczać zbyt długim repertuarem. Żaden z utworów nie był skomponowany i napisany na zamówienie. Te śpią w szufladach. Nie są złe, ale nie są tak prawdziwe jak dotyczące mnie. Dlaczego chcę je Wam prezentować? Mam nadzieje, że odnajdziecie w nich odpowiedzi na swoje pytania, że wzruszą, pozwolą zrozumieć, usprawiedliwić, podzielić winę, być lepszym – zaprasza na koncert prof. Jacek Rudnicki.

Profesor Rudnicki od września raz w miesiącu prowadzić będzie swoje słynne wykłady. Od lat gromadzą one niemal komplet widzów w Sali Iluzjon.

Koncert Piosenki Autorskiej prof. Jacka Rudnickiego – Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Zapraszamy w poniedziałek 22 sierpnia o godzinie 20:00. Wstęp jest wolny.

Pozostaw komentarz