Sierpniowy warsztat coach Małgorzaty Krawczak! Zapraszamy 30 sierpnia!

W przedostatni dzień wakacji Centrum Euroregionu Stara Rzeźnia zaprasza na drugi warsztat pani Małgorzaty Krawczak, uznanej szczecińskiej coach, który z pewnością pozwoli złapać dystans do siebie, do innych i do życia.

Warsztaty Rozwojowe „Poznaj, zrozum, pokochaj”, to wakacyjna propozycja pani Małgorzaty Krawczak, która w roku szkolnym prowadzi spotkania rozwojowe dla mieszkańców Szczecina i każdego, kto ma dostęp do Internetu, ponieważ wykłady są transmitowane również w wersji online. Bonusem dla uczestników na żywo jest możliwość zadawania pytań po wykładzie.

Te wakacyjne spotkania to propozycja dla tych, którzy są gotowi zmierzyć się ze sobą, a właściwie z własnymi lękami. Każde spotkanie to proces coachingowy, dlatego ważna jest praca w kameralnych grupach, by zapewnić jakość doświadczenia. Dla każdego uczestnika będzie to jego własne studium własnego przypadku, czyli siebie, a to wymaga właściwej atmosfery – uczucia komfortu, bezpieczeństwa i zaopiekowania.

Zatem przy zapisach obowiązuje zasada ‘kto pierwszy, ten lepszy’. Dodatkowo każdy z uczestników warsztatów otrzyma zniżkowy voucher na indywidualne sesje coachingowe i warsztaty prowadzone przez coach Małgorzatę Krawczak.

Lipcowy warsztat „Pośród życiowych KIEDYŚ…” dotykał źródeł ludzkich lęków i ograniczających przekonań. Uczestnicy warsztatu byli zdania, że było to mocne uderzenie, które rozwaliło fasadę wokół ich wymówek. Precyzyjne pytania i praca z fotografią pogłębiały refleksję nad swoim życiem. To była rozmowa z własnymi odczuciami i uczuciami, które nie mogły zostać właściwie wyrażone z powodu różnych sytuacji życiowych i relacji z innymi ludźmi.  Pani Małgorzata podkreśla, że źródłem ludzkich cierpień emocjonalnych i życiowych niepowodzeń są KIEDYŚ, pośród których żyjemy, które niczym Trójkąt Bermudzki wciągają nas w zagadkowy sposób w życie, którego z całego serca nie chcemy – w życie pośród żalu, pretensji i oczekiwań.

To był wyjątkowy warsztat o tym, jak przestać o sobie zapominać, jak uwolnić się od ciągłego wewnętrznego cierpienia, pretensji i oczekiwań wobec życia i ludzi.

Natomiast warsztat sierpniowy (30.08, godz. 18.00) będzie dotykał tematu naszej tożsamości. Na bazie własnych doświadczeń życiowych i zawodowych w temacie poczucia wartości i rozumienia siebie, powstał warsztat i książka pt. „Coaching relacji z sobą i innymi”. Proponowany przez panią Małgorzatę Krawczak warsztat pt. „Ja czyli kto?” to zaproszenie do innego spojrzenia na siebie i swoje zachowania. Autorska metoda poznawania siebie i innych pozwala szerzej przyjrzeć się relacjom, które budujemy ze sobą i z innymi.

Zatem kolejna porcja inspiracji, refleksji, poznawania i doświadczania siebie przed nami. Na pewno będzie praca z metaforą, z obrazem i z mnóstwem pytań, które pozwalają dostrzec to, co niewidoczne dla ludzkiego rozumu.

Jeżeli ktoś z Państwa czuje, że chce wyruszyć w tę drogę, to polecamy te wakacyjne warsztaty serdecznie i przypominamy o zasadzie zapisów – kto pierwszy, ten lepszy.

Pozostaw komentarz