Kolejne wyróżnienie dla Grupy CSL. Tym razem doceniono nasze zaangażowanie w rozwój transportu intermodalnego

Przemysław Hołowacz dyrektor ds. rozwoju CSL z nagrodą LIDER X Forum Transportu Intermodalnego Fracht. T jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w sektorze TSL. – Nagroda była dla mnie dużym zaskoczeniem, na konferencji byli sami liderzy transportu intermodalnego, takie wyróżnienie to coś wspaniałego. To moja największa nagroda. Dotyczy działań, które próbujemy robić aby ten intermodal w Polsce, był, rósł i aby Polska stawała się głównym miejscem przeładunkowym nie tylko dla jedwabnego szlaku ale także dla kierunków północ południe – dla Czech, Węgier, Słowacji, Rumunii, Bułgarii – mówił Hołowacz podczas odebrania wyróżnienia.

 

     Forum Fracht to niezwykle ważne wydarzenie, podczas którego odbywają się debaty gospodarcze. W tym roku dominowały zagadnienia związane z odbudowywaniem sprawności sektora TSL po latach pandemii COVID-19. Rzeczywistość jest jednak bardzo dynamiczna i nie da się ukryć, że to właśnie wojna w Ukrainie również dyktowała istotne tematy, które pojawiły się podczas forum. Podczas dwóch dni obrad, dyrektor Grupy CSL ds. rozwoju Przemysław Hołowacz brał udział w panelach dyskusyjnych. Otrzymaliśmy także prestiżowe wyróżnienie „Lidera” przyznawane przez organizatorów Forum. – To wyróżnienie dodaje nam skrzydeł i motywacji do dalszych działań, potwierdza, że to co zrobiliśmy do tej pory jest słusznym kierunkiem i będziemy działać dalej na rzecz rozwoju intermodalnego w Polsce. CSL dąży do tego aby być prekursorem transportu intermodalnego na Pomorzu Zachodnim – mówi Przemysław Hołowacz – dyrektor ds. rozwoju w Grupie CSL.

   – Podczas tego wydarzenia było ponad 150 przedsiębiorców związanych z sektorem TSL. To dla mnie osobiście cenne wyróżnienie i dowód na to, że nasze starania, by inwestować i promować transport intermodalny mają sens. Projekty, które realizujemy idą do przodu, odbywamy setki spotkań, jeździmy po całym świecie. Nasza praca jest zauważalna i ma sens – mówi Przemysław Hołowacz. – Usłyszałem podczas konferencji mnóstwo cennych i miłych słów, że jesteśmy jednym z liderów europejskich w promocji intermodalu. Staramy się, by to była działalność dla całej Polski, ale i dla Pomorza Zachodniego, jako miejsca w którym się rozwijamy i na którym nam bardzo zależy. Czasem myślę sobie, że nie jest łatwo, a ta nagroda jest motywacją do dalszej pracy – mówi Przemysław Hołowacz.

  – To był najlepszy Fracht na jakim byłem. Wspaniali prelegenci, aktualne tematy, mnóstwo okazji do rozmów. Dyskutowaliśmy o zrywanych łańcuchach towarowych, ale i o innych zagadnieniach zmierzających do uporządkowania naszego sektora gospodarki, który zmierza do innowacji, ale jednocześnie jest mocno narażony na wszelkie zmienne, które dotykają gospodarkę – dodaje ekspert Grupy CSL.

 

Pozostaw komentarz