Grupa CSL z nagrodą „Symbol Roku 2021”. Wyróżnienie przyznawane jest firmom z sektora TSL

 

Grupa CSL otrzymała nagrodę: Symbol Roku 2021 Transportu i Logistyki! To jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień branży TSL przyznawane już jedenasty raz. – Jesteśmy dumni, że nasza praca jest zauważana przez środowisko gospodarcze w którym się obracamy. To dla nas duży sukces, szczególnie, że rok 2020 i 2021 przynosił szereg wyzwań i dynamicznych zmian, z którymi każda firma musiała sobie radzić – mówi Laura Hołowacz, Prezes Grupy CSL. – Bycie „Symbolem” traktujemy jako swojego rodzaju wyzwanie, by prowadzić działalność tak, by być etycznym, sprawnym, prorozwojowym, a jednocześnie, by wyznaczać pewne standardy w działaniu – dodaje Prezes Laura Hołowacz.

Wyróżnienie „Symbol roku 2021” w kategorii logistyka odebrała podczas uroczystej gali w Warszawie Prezes Grupy CSL Laura Hołowacz. To kolejne wyróżnienie, które w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy odebrała nasza firma. Laura Hołowacz w roku 2020 zdobyła tytuł „Człowieka roku” w konkursie organizowanym przez dziennik „Rzeczpospolita”, czy „Ikony Biznesu” portalu kobietowo.pl. Prezes może pochwalić się także tytułem „Honorowego Ambasadora Szczecina”

Do tej listy dołącza tytuł „Symbol roku 2021” przyznany Grupie CSL za innowacyjny rozwój biznesu i sukcesywne rozwijanie działalności w sektorze TSL.  – Zostaliśmy zauważeni przez kapitułę konkursową, jako jedna z najprężniej działających i wyróżniających się firm logistycznych w Polsce. Rozwijamy się, ale szukamy dla siebie przestrzeni w trochę inny sposób niż reszta rynku. Wyróżnienie jest pięknym uwieńczeniem naszej rozwojowej pracy w czasie pandemii, ale jednocześnie prognostykiem na przyszłość – mówi Przemysław Hołowacz, dyrektor ds. rozwoju Grupy CSL. O jakich działaniach prorozwojowych mowa? Przemysław Hołowacz wymienia m.in. rozwój suchych terminali intermodalnych, dynamiczną obsługę klientów w czasie pracy zdalnej czy ekspansję międzynarodową spowodowaną choćby Brexitem.  – CSL w tym roku wykonał wielką pracę, zaproponowaliśmy przedsiębiorcom nowe rozwiązania, które znalazły akceptację. Są rzeczy, które udały się w 100%, są takie nad którymi jeszcze pracujemy. Jedno jest pewne: idziemy w dobrą stronę – dodaje Przemysław Hołowacz.

Nagroda „Symbol roku 2021” to nagroda o prestiżu ogólnopolskim: – Konferencja, która towarzyszyła przyznaniu nagród była okazją do netowrkingu, rozmów czy nawiązywaniu relacji. Jesteśmy firmą ze Szczecina, a jednocześnie kiedy jedziemy na galę do Warszawy, to tam nasi koledzy z branży wiedzą co robimy, kim jesteśmy, jakie mamy pomysły, a nawet wiedzą, gdzie jest Stara Rzeźnia. To same pozytywne emocje – dodaje Przemysław Hołowacz.

Pozostaw komentarz