Wakacje na bulwarach zamiast przed komputerem?

Czy można ciekawie i aktywnie spędzać wakacje w centrum miasta? Oczywiście, że tak! Wystarczy tylko odwiedzić szczecińskie bulwary i dołączyć do jednego z wielu wydarzeń organizowanych w ramach projektu Bulwarove, który latem powróci na Łasztownię. W tym roku hasłem przewodnim będzie „Wakacje bez monitora”.

Na początek szybka przebieżka bulwarami, a później już odpoczynek na leżaczkach z dobrą muzyką w tle i atrakcjami dla wszystkich. Znacie to? Oczywiście, że tak. To przecież nic innego jak nasze znane i lubiane Bulwarove, które od kilku sezonów jest organizowane na skwerze wieńczącym Łasztownię. Tego lata powrócimy z tym wakacyjnym projektem i przygotujemy jeszcze ciekawsze propozycje dla całych rodzin.

W te wakacje z pewnością nie będziemy się nudzić. Pod hasłem „Wakacje bez monitora” Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia zaproponuje mnóstwo ciekawych aktywności podczas weekendowych Bulwarovych wydarzeń.

– Startujemy już 26 czerwca i tak do końca wakacji – mówi Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. – Łącznie będzie to 8 różnych ciekawych i inspirujących  weekendów. Każdy z nich różny i poświęcony innej tematyce. W ramach Bulwarovych „Wakacji bez monitora” zaprosimy Was na spotkanie z literaturą, turystyczne spacery, zorganizujemy grę miejską, zawody crossfitowe oraz warsztaty fotograficzne. Wszystko oczywiście bezpłatnie i z ogromem dobrej zabawy.

Bulwarowe weekendy:

26-27 czerwca

03-04 lipca

17-18 lipca

24-25 lipca

14-15 sierpnia

21-22 sierpnia

04-05 września

11-12 września

MATERIAŁY – ŻEGLUGA SZCZECIŃSKA

Pozostaw komentarz