„Gwiazdka nad Łasztownią” przenosi się do Internetu. Zapraszamy na świąteczny koncert charytatywny

Zupełnie wyjątkowa i niezapomniana – taka będzie w tym roku Gwiazdka nad Łasztownią! Pierwszy raz zorganizujemy Gwiazdkę nad Łasztownią online! Dostosowujemy się do panującej sytuacji najlepiej jak umiemy i nie zostawimy potrzebujących bez pomocy. Nasze wydarzenie odbędzie się w niedzielę 6 grudnia. Głowną atrakcją będzie koncert Ryszarda Leoszewskiego oraz zespołu Arfik, który będzie można zobaczyć na żywo w Internecie.

Ci, którzy pamiętają pięć poprzednich edycji „Gwiazdki nad Łasztownią” wiedzą, że było to jedno z najpopularniejszych wydarzeń organizowanych przez Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Tłum dzieci, śpiewanie kolęd, przygotowywanie stroików, ubieranie choinki – atrakcji zawsze było dużo, ale w czasie pandemii musimy być ostrożni i tak w roku 2020 nasze wydarzenie będzie koncertem charytatywnym online.

 

– Zależy nam na tym aby nasza Gwiazdka zwiastowała nadejście magicznego czasu, pełnego refleksji, miłości i zrozumienia. Dlatego już 6 grudnia w kanałach społecznościowych Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia wyemitujemy koncert Ryszarda Leoszewskiego i zespołu Arfik. Mamy nadzieję, że będziecie razem z nami! Artyści przygotowują specjalny, dedykowany występ z okazji Świąt Bożego Narodzenia.  Wspólnie możemy wesprzeć finansowo Zachodniopomorską Fundację Pomocy Rodzinie „Tęcza Serc”. Wierzymy, że dobro wraca, a „Gwiazdka nad Łasztownią” ma w tym roku dla nas jeszcze większe znaczenie, bo możemy się zjednoczyć mimo trudnego dla nas wszystkich czasu – mówi Prezes Grupy CSL Laura Hołowacz.

 

Zebrane pieniądze Fundacja przeznaczy na terapię dzieci ze Spektrum Poalkoholowych Zaburzeń Rozwojowych. Cały czas mamy w tym obszarze ogromne, niezaspokojone potrzeby.

 

Pieniądze na ten cel można wpłacać na konto Fundacji: Bank PEKAO SA I O/Szczecin 26 1240 3813 1111 0010 1329 3027 z dopiskiem „Gwiazdka”.

 

Fundacja Moja Łasztownia przygotowała dla darczyńców ostatnie nagranie szant Jerzego Porębskiego z zespołami Nierobersi i Ryczące 40-stki. CD będą będą przekazywane darczyńcom przez Prezesa Fundacji Moja Łasztownia Marka Hołowacza.

Pozostaw komentarz