Fairy Ladies w Starej Rzeźni już 6 września. Operetkowe wejście w jesienny sezon!

Goście Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia uwielbiają operę i operetkę – świadczy o tym wielkie zainteresowanie corocznym koncertem „W krainie czaru i uśmiechu” oraz zainteresowanie wszelkimi koncertami instrumentalnymi i akustycznymi, które wyprzedają się do niemal ostatniego miejsca. Jednym z najbliższych wydarzeń na które wszystkich zapraszamy jest koncert bardzo zdolnej grupy żeńskiej Fairy Ladies, która zaprezentuje „Wieczór muzyki operetkowej i musicalowej”. Przed nami mnóstwo znanych motywów muzycznych w klasycznych aranżacjach. Nie zabraknie także odważnych interpretacji.

Spotkanie z Fairy Ladies w Starej Rzeźni już 6 września. Podczas tego wieczoru usłyszymy najbardziej znane i lubiane arie muzyki operetkowej i songi musicalowe z takich dzieł jak m.in.: Zemsta nietoperza, Hrabina Marica, Skrzypek na dachu, West side story czy bardziej współczesnych Moulin Rouge czy La la land. Nie zabraknie również pozycji znanej i kochanej literatury muzyki operowej, wraz z tytułami: Oh mio babbino caro, Summertime.

Wszystko usłyszymy już 6 września o godzinie 17.00 w Starej Rzeźni w wykonaniu Fairy Ladies.

Fairy Ladies – żeński kwartet wokalno – instrumentalny, w skład którego wchodzą cztery młode, energiczne i utalentowane artystki, absolwentki Akademii Muzycznych w: Doniecku, Berlinie, Gdańsku i Warszawie: Magdalena Motyl, Maria Radoszewska, Olivia Ugha i Olga Bila.
Wspólną działalność rozpoczęły w 2017 roku. Prezentowany program muzyczny łączy w sobie gatunki: muzyki klasycznej, kabaretu muzycznego, opery oraz musicalu. Całość koncertu prowadzona przez jedną z artystek nie tylko wprowadza w klimat utworów, ale również nadaje edukacyjnego charakteru koncertu.

– Szykujemy się do sezonu jesiennego. Będzie on bogaty w wysokiej jakości wydarzenia artystyczne. Nie zabraknie znanych nazwisk, ale i formacji kameralnych, których wysoki poziom artystyczny na pewno ucieszy wszystkich gości Starej Rzeźni. Jesteśmy wszyscy bardzo stęsknieni za tym, by usłyszeć koncerty, wysłuchać wykładów, oglądać wystawy. Mamy nadzieję, że jesienią będzie to możliwe, a koncert wspaniałych Fairy Ladies będzie jedną z pierwszych jesiennych, bardzo udanych inicjatyw naszego centrum kultury. Jak zawsze gorąco zapraszamy do Starej Rzeźni – mówi Agnieszka Górska, kierownik Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

Serdecznie zapraszamy 6 września o godzinie 17:00 do Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Bilety są jeszcze dostępne na stronie bilety.fm oraz w Kubryku Literackim w Starej Rzeźni.

Pozostaw komentarz