Deszcz nagród, nominacji i wyróżnień dla Grupy CSL. Prezes Laura Hołowacz: „Jestem bardzo wdzięczna, że Państwo o nas pamiętacie”

Ostatnie miesiące są bardzo łaskawe dla Grupy CSL i Prezes Laury Hołowacz jeżeli mowa o wyróżnieniach, nominacjach i nagrodach. Warto wspomnieć choćby o tytule Honorowego Ambasadora Szczecina czy o tytule „Ikony Biznesu”, który został Pani Prezes wręczony przez portal kobietowo.pl w ramach inicjatywy Magnolie Biznesu. – Odnosimy także sukcesy specjalistyczne. Bardzo doceniam, że rozmaite instytucje oraz konkursy doceniają nasze zaangażowanie w budowanie silnej branży TSL. Jesteśmy także wdzięczni za dostrzeganie naszego działania w ramach Społecznej Odpowiedzialności Biznesu – mówi Prezes Laura Hołowacz. W ostatnim czasie takich tytułów również było sporo i są one sukcesami Grupy CSL w skali ogólnopolskiej!

 

CSL wyróżniony za relacje z klientami i rzetelną obsługę. Prezes Laura Hołowacz: „Cenne wyróżnienie”

Grupa CSL na początku miesiąca otrzymała nominację do tytułu „Symbol Rzetelnej Obsługi” w konkursie „Symbol 2020”. – Chcemy pokazać najlepsze przykłady samorządów, spółek komunalnych, spółdzielni – czyli podmiotów, które są najbliżej ludzi, są z nimi każdego dnia i, choć może często niedoceniane – walnie przyczyniają się do rozwoju Polski. Chcemy nagrodzić firmy, przedsiębiorstwa, instytucje i samorządy, które działając na swoich lokalnych rynkach charakteryzują się najwyższą jakością zarządzania, innowacyjnością, sprawnością – czytamy w deklaracji kapituły ogólnopolskiego konkursu.

– Doceniamy każde wyróżnienie, ale najbardziej cieszą nas te, które doceniają wkłąd naszych pracowników w obsługę klienta i podtrzymywanie z nimi dobrych relacji. Pandemia koronawirusa była tekstem dla wielu firm, czy uda się utrzy,ywać kontakt, nawet jeżeli jest to wyraźnie utrudnione. Grupa CSL stawia na relacje, stawia na wspieranie swoich klientów, ważne są dla nas szkolenia oraz zdecydowanie kierujemy się w stronę informatyzacji procesów zachodzących w firmie. Wyróżnienie w kategorii „Symbol Rzetelnej Obsługi” jest dla nas spełnieniem marzeń i dowodem na skuteczność podejmowanych działań – mówi Prezes Laura Hołowacz.

Rozstrzygnięcie konkursu „Symbol 2020” nastąpi jesienią. Wyniki zostaną opublikowane w takich tytułach jak „Rzeczpospolita” czy „Dziennik Gazeta Prawna”

 

„Zostaliśmy docenieni za realizację wartości, które bardzo cenimy”

To jednak nie jedyne nominacje, jakie w ostatnim czasie przypadły w udziale Grupie CSL oraz Prezes Laurze Hołowacz. – Grupa CSL odebrała także nominację w konkursie Znak Jakości Przedsiębiorców XXIII edycji  największego wizerunkowego ogólnopolskiego plebiscytu gospodarczego. Nagroda WIKTORIA przyznawana jest firmom, instytucjom i osobom, które w wybitny sposób przyczyniają się do popularyzacji rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej – mówi Prezes Grupy CSL Laura Hołowacz.

Celem konkursu jest wspieranie przedsiębiorczości i inicjatyw gospodarczych, a także upowszechnianie zasad etyki w biznesie. – Kiedy czytamy oficjalne uzasadnienie nominacji dla naszej firmy, to czuję, że docenione zostały wszystkie wartości, które cenimy i które staramy się wdrażać w życie. Bardzo dziękujemy za pamięć. Jestem bardzo wdzięczna, że Państwo o nas pamiętacie – dodaje Pani Prezes.

Rozstrzygnięcia konkursów niebawem – o szczegółach poinformujemy na naszej stronie internetowej. Trzymajcie kciuki!

 

Pozostaw komentarz