Kolejny wykład coach Małgorzaty Krawczak w Starej Rzeźni! Tym razem porozmawiamy o wdzięczności

Za co możemy być wdzięczni pandemii koronawirusa? Na tak postawione pytanie odpowiedź wydaje się oczywista – za nic! Ale kiedy poważniej przemyślimy jak wyglądało nasze życie w ostatnich miesiącach to możemy dojść do wniosku, że spędziliśmy więcej czasu z rodziną, przeczytaliśmy więcej książek, nadrobiliśmy filmowe zaległości, zrobiliśmy w domu rzeczy, których nie mieliśmy czasu zrobić przez ostatnie miesiące. Może więc takie spowolnienie było nam potrzebne, nawet jeżeli wciąż widzimy więcej wad bieżącej sytuacji niż zalet? Wdzięczność to rzecz o której należy na co dzień pamiętać, nawet w nieoczywistych sytuacjach! Wykład ONLINE coach Małgorzaty Krawczak będzie mieć miejsce już we wtorek 9 czerwca o godzinie 18:00 na facebookowym profilu Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia oraz profilu Moja Łasztownia.

Małgorzata Krawczak, szczecińska specjalistka od emocji, jeden z najpopularniejszych coachów w naszym mieście zaprasza na kolejny wykład w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Kolejny raz spotkamy się ONLINE, a nie na żywo w Sali Iluzjon, ale… być może już niebawem to się zmieni. Tym razem również nie unikniemy tematów związanych z pandemią koronawirusa, ale światowa epidemia stanie się tylko „prowokatorem” do szerszej dyskusji na tematy naszych uczuć i zachowań. Tematem będzie: „Wdzięczność jako matryca pomyślności”

– Bez zahamowań potrafimy wyrzucać z siebie całą gamę skarg i zażaleń na życie, siebie i otaczających nas ludzi i całkowicie zapominając o powodach do zadowolenia. Wyraźnie widzimy swoje wady, niedociągnięcia i błędy, a bardzo słabo zalety, atuty i powody do dumy. Mocniej akcentujemy to, co uważamy, że nam brak, co stanowi źródło naszego niezadowolenia, frustracji, niż to, co może być zaproszeniem do pomyślności. Stawiamy sobie „brak i porażkę” przed oczami… i idziemy przez życie załamani, że nic dobrego nas w nim nie spotyka. Jak wyjść poza nabyty sposób postrzegania siebie i świata? Odpowiedzią jest wdzięczność. Wdzięczności można się nauczyć. Po co? By dostrzec, że życie ma więcej barw, smaków niż sądzimy, że codziennie spotyka nas wiele małych i dużych cudów, z których nawet nie zdajemy sobie sprawy. Poznaj sposób, w jaki możesz zintegrować informacje, które uzyskałeś – zapowiada swój kolejny wykład w Starej Rzeźni coach Małgorzata Krawczak.

 

Serdecznie zapraszamy już w najbliższy wtorek (9 czerwca) o godzinie 18:00! NA ŻYWO – FACEBOOKOWY PROFIL CENTRUM KULTURY EUROREGIONU STARA RZEŹNIA.

Pozostaw komentarz