Jak nie zwariować w czasach koronawirusa? Wykład online coach Małgorzata Krawczak

Koronawirus na długie tygodnie zamknął nas w domach, co znacząco wpłynęło na plany Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia jeżeli chodzi o harmonogram wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Jedną z osób, która od miesięcy współpracuje z Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia jest coach Małgorzata Krawczak. W kwietniu odbędą się dwa spotkania online w których mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani. Najbliższe już we wtorek 14 kwietnia.

„CZŁOWIEK W „KORONIE” I EMOCJE, czyli jak pomóc sobie zrozumieć siebie i innych w nowych realiach” – tak nazywa się wykład online, który wygłosi już 14 kwietnia ekspert Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia, coach Małgorzata Krawczak.  – Korona to odwieczny symbol władzy i prestiżu i odpowiedzialności. Korona to atrybut królów. Koronowane głowy zawsze wzbudzały respekt, często lęk, nierzadko szacunek i czasem miłość. Obecna sytuacja zmienia perspektywę. W koronie jest wirus – nie ktoś, tylko coś – i wzbudza respekt i przede wszystkim lęk. Lęk jest kiepskim doradcą, który bardzo zniekształca rzeczywistość i wypacza odczuwanie emocji. A co z szacunkiem i miłością? Te trzeba obudzić względem siebie. Trzeba poprawić swoją koronę, albo wręcz odszukać, obdarzyć się szacunkiem, otulić miłością, by zrozumieć swoje emocje i zbudować swoją tarczę antykryzysową. Bo człowiek, który nosi z dumą swoją koronę – symbol władzy nad swoją emocjonalnością, lepiej radzi sobie w procesach zmian i kryzysów – mówi coach Małgorzata Krawczak w zapowiedzi wykładu.

– Wszyscy spędzamy ostatnio więcej czasu w domach niż na świeżym powietrzu. Brakuje nam kina, teatrów, kawiarni, zakupów, spacerów. Nie wiele trzeba by niektórzy dosłownie lub w cudzysłowie „stracili głowę”. Pani Małgorzata Krawczak podczas wykładu doradzi nam jak dobrze wykorzystać czas epidemii do samorozwoju i do lepszego poznawania siebie. Niektórzy się w czasie epidemii nudzą, ale może takie wyciszenie jest nam potrzebne? Wykład będzie na pewno bardzo interesujący – mówi Agnieszka Górska, kierownik Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

Spotkanie online, na platformie ZOOM – w linku instrukcja instalacji programu https://www.youtube.com/watch?v=qDGTieIRyo4

Aby uczestniczyć w spotkaniu należy zgłosić się mailowo, by dostać link na spotkanie. Link zostanie wysłany na kilka godzin przed spotkaniem, by móc np. zainstalować aplikację i wejść na spotkanie kilka minut wcześniej. W tzw. pokoju konferencyjnym jest miejsce dla 100 osób.

Zapisy na spotkanie m.krawczak@naturasukcesu.pl. Udział w wykładzie jest oczywiście bezpłatny!

Pozostaw komentarz