Grzegorz Dolniak szturmem zdobywa serca publiczności w Szczecinie

Sold out? Dla artysty to wielkie wyróżnienie. Podwójny sold out? Wow, rewelacja i gratulacje. Ale trzy razy wyprzedać salę? Czy to możliwe w naszym mieście? Wiele na to wskazuje. Grzegorz Dolniak, stand uper, reporter, twórca Festiwalu Komedii Szpak zaprezentuje swój nowy program w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia już w kwietniu. Dwa pierwsze terminy występów wyprzedały się do ostatniego miejsca, a obecnie trwa sprzedaż biletów na trzeci – ostatni możliwy termin – Ci, którzy się pospieszą będą mieć okazję spotkać się ze szczecińskim stand-uperem już 4 kwietnia! Bilety dostępne w Kubryku Literackim i na stronie Bilety FM.

18 występów w miesiąc? Na taką trasę koncertową mogą pozwolić sobie tylko największe nazwiska. W tym przypadku nie mówimy o koncertach, a o stand-upie, ale słowo gwiazda w tym przypadku nie byłoby na wyrost. Szczecinianin Grzegorz Dolniak odwiedzi Starą Rzeźnię 2,3 i 4 kwietnia. Obecnie można kupić bilety tylko na występ 4 kwietnia. – Stand up w Polsce ma się coraz lepiej, najśmieszniejsi artyści potrafią wyprzedawać największe sale i odwiedzają wszystkie miasta w Polsce. Możemy być dumni, że do tej elity należy Grzegorz Dolniak, którego najnowszy program cieszy się gigantycznym zainteresowaniem w całej Polsce. Oczywiście nie ma nic dziwnego w tym, że w Szczecinie popularność Grzegorza jest największa, ale że bilety sprzedadzą się tak szybko się nie spodziewaliśmy – mówi Agnieszka Górska z Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. – Mogę zdradzić, że pracujemy nad tym by jesienią stand-upu było więcej w Starej Rzeźni, bo każdy dotychczasowy pokaz kończył się pojedynczym lub podwójnym sold outem. Wiele wskazuje na to, że tutaj będzie nawet poczwórny. Widzimy się w kwietniu – dodaje Agnieszka Górska.

Termin przydatności to najnowszy program stand-up Grzegorza Dolniaka, w którym z charakterystyczną dla siebie ekspresją opowie o życiu człowieka w wieku chrystusowym, który zdał sobie sprawę, że proces starzenia nie zaczyna się w wieku lat 50, 60 czy 70, a już po 30-tce. Termin przydatności to godzina pełna humoru obserwacyjnego okraszonego brawurowymi kreacjami aktorskimi, odrobiną improwizacji i tematami bliskimi każdemu z nas. Przed Grzegorzem wystąpi 20-minutowy suport, którego nazwisko jest jeszcze tajemnicą.

 

Grzegorz Dolniak w Starej Rzeźni już 4 kwietnia o godzinie 19:00. Bilety są jeszcze dostępne.

Pozostaw komentarz