Kubryk Literacki poleca się na świąteczne zakupy!

Szukacie oryginalnego prezentu na święta? Gadżetu z akcentem szczecińskim? Książki dla najbliższych? Kubryk Literacki znajdujący się w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzexnia poleca się na świąteczne zakupy.

Królestwo szczecińskiej literatury! Ale nie tylko…

Kubryk Literacki funkcjonuje w Starej Rzeźni od początku istnienia naszej instytucji, czyli już prawie 5 lat. Od początku założeniem tego miejsca było stworzenie małej księgarni, w której sprzedawane będą publikacje szczecińskich autorów, a także – trudno dostępna w innych miejscach – literatura marynistyczna. W Kubryku Możemy znaleźć także mnóstwo gadżetów związanych ze Szczecinem, ubrania, naklejki, magnesy, pocztówki oraz zdjęcia naszego miasta. – Kubryk Literacki w Starej Rzeźni to idealne miejsce, w którym znajdziecie prezenty na święta oraz dodatki czy gadżety, które mogą być idealnym upominkiem dla osoby niezwiązanej z naszym miastem. Świąteczne pocztówki, to przecież nie muszą być pocztówki z Mikołajem, a mogą być z Dżwigozaurem czy pięknymi bulwarami. Przed Świętami Kubryk cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem i nie ma w tym nic dziwnego, bo oferta zarówno pod kątem literackim jak i gadżetowym jest bogata i oryginalna – mówi Iwona Nowakowska ze Starej Rzeźni.

Pradziwym literackim przebojem Kubryka Literackiego są książki Leszka Hermana, Moniki Szwai, Aleksandra Dobry oraz publikacje dotyczące Szczecina – zarówno te współczesne jak np. przewodniki czy komiksy jak i książki i albumy historyczne. W Kubryku Literackim można kupić także albumy wydane przez Starą Rzeźnię i Szczecińskie Towarzystwo Fotograficzne

Kup bilet na święta! Do 23 grudnia spora zniżka!

Do 23 grudnia włącznie w Kubryku Literackim obowiązuje niezwykła promocja: – W Kubryku zawsze można nabyć bilety na wydarzenia organizowane w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Polecamy uwadze styczniowe wydarzenia w Starej Rzeźni, bo przy zakupie biletów stacjonarnie do świąt obowiązuje zniżka 10%. Jest to idealny prezent na święta, bo wydarzenia, które mamy w harmonogramie idealnie mogą trafić w gust zarówno starszych jak i młodszych – mówi Iwona Nowakowska ze Starej Rzeźni.

Na jakie wydarzenia obowiązuje promocja?

Kubryk Literacki jest czynny od wtorku do niedzieli od 12:00 do 18:00.

 

Pozostaw komentarz