Wielki sukces „Gwiazdki nad Łasztownią” – zebraliśmy dla Mai 4 tysiące złotych!

Kolejna edycja wydarzenia organizowanego przez Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia oraz Stowarzyszenie Progressum okazała się wielkim sukcesem nie tylko z powodu imponującej frekwencji i dużego zainteresowania mieszkańców Szczecina. „Gwiazdka nad Łasztownią” zbliżyła o kroczek Maję Tucholską do spełnienia największych marzeń – operacji w Stanach Zjednoczonych. Podczas sobotniego wydarzenia zebrano 4 tysiące złotych. – Bardzo dziękujemy za wsparcie, obecność, słowa otuchy i dużo uśmiechu. Obiecuję, że Stara Rzeźnia nadal będzie miejscem przyjaznym wszelkim społecznym i charytatywnym wydarzeniom – mówi Monika Dyker – Woźniak ze Stowarzyszenia Progressum.

– Powoli emocje opadają. Było cudownie! Trudno jest to opisać, było dużo wzruszeń, emocji, wrażeń, stresu. Ale udało się! Marzenia się spełniają. Dziękujemy wszystkim, naszej cudownej rodzinie, która zawsze nam pomaga, znajomym, którzy są z nami zawsze, obcym ludziom,którzy przychodzili dawali otuchy, wspierali, chcieli nas poznać, naszą Maje,byli z nami. Dziękuję Monice Dyker-Woźniak że dała nam możliwość zrobienia takiej imprezy dla Mai. Dziękuje wszystkim artystom, wolontariuszom, ludziom którzy przekazali rzeczy na licytacje – napisała Agnieszka Tucholska, mama Mai po sobotniej „Gwiazdce”. Podczas wydarzenia udało się zebrać 4 tysiące złotych. To ni wystarczy by Maja mogła spokojnie jechać na operację, ale… jest to kroczek, mały kroczek w dobrą stronę.

– Maja mnie ujęła, od początku wiedziałam, że dedykowanie jej naszej „Gwiazdki” to dobry pomysł. Bardzo dziękuje wszystkim mieszkańcom Szczecina za obecność, bo bez Was nasze wydarzenie nie byłoby tak wspaniałe. Dziękuję artystom, którzy wzięli udział w naszym programie, wspaniałym gościom, wolontariuszom. Jesteście niesamowici i macie wielkie serca – mówi Monika Dyker – Woźniak ze Stowarzyszenia Progressum.

 

Pozostaw komentarz