10-lat WOPR Szczecin i podsumowanie sezonu na bulwarach. To wszystko już w sobotę

Polska Fundacja Przeciwdziałania Uzależnieniom przez cały sezon wakacyjny była obecna na Łasztowni. Wakacje za nami, czas więc na podsumowania i pożegnania. Ostatnia inicjatywa na bulwarach w tym sezonie połączona będzie z jubileuszem 10-lecia funkcjonowania Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Atrakcji – tych rozrywkowych, ale i tych prewencyjnych nie zabraknie.

Z okazji jubileuszu 10-lecia szczecińskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe przygotowało wiele atrakcji dla szczecinian i gości naszego miasta, które mają na celu zwiększenie świadomości w zakresie bezpiecznego przebywania nad wodą oraz wiedzy z pierwszej pomocy.

W programie przewidziane są:

14.00-18.00 – Profilaktyka „Bezpieczne pływanie, a nie JARANIE” oraz „Twoje Dziecko, Twój SKARB, Lepiej NIE PIJ”

W trakcie profilaktyki przewidujemy naukę pierwszej pomocy na fantomie dorosłego człowieka, dziecka i niemowlaka oraz na fantomie psa. Dodatkowo tor przeszkód z alkogooglami, twister, konkurs przeciągania liny oraz wiele innych atrakcji z nagrodami i gadżetami

17.00 – Pokazy ratownictwa wodnego, z użyciem łodzi ratowniczych

17.30 – Rejs po Odrze z Panem Prezydentem dla zwycięzców konkursu oraz rejsy dla mieszkańców i gości wydarzenia

18.00 – Oficjalne podsumowanie z Prezydentem Miasta Szczecina, podziękowania i zakończenie

Swoje podsumowanie sezonu planuje także Polska Fundacja Przeciwdziałania Uzależnieniom, która jest obecna na Łasztowni w sezonie letnim już drugi raz. Prezesem organizacji jest Agnieszka Zalewska.

W programie pokazy taneczne, gimnastyczne (w tym tak popularna „Joga na bulwarach”), kung fu, frisbee oraz warsztaty coachingowe, taneczne i dietetyczne.

 

POCZĄTEK WYDARZENIA O GODZINIE 14.00. WSTĘP NA WSZYSTKIE ATRAKCJE JEST BEZPŁATNY

 

Pozostaw komentarz