Spotkanie z coach Małgorzatą Krawczak w Starej Rzeźni. Zapraszamy widzów na żywo!

To będzie pierwsze od wielu miesięcy spotkanie z coach Małgorzatą Krawczak, w którym uczestniczyć będzie można nie tylko online, ale i na żywo w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia na Łasztowni. Zapraszamy w najbliższy wtorek o godzinie 18:00. Na żywo w spotkaniu będzie mogło wziąć udział maksymalnie 110 osób. W sieci? Nieskończoność. Transmisja na facebookowym profilu Stara Rzeźnia i Moja Łasztownia.

We wtorek, 23.02.2021, odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu CZEGO UCZĄ NAS EMOCJE? Tematem tego spotkania będzie ODWAGA.  Spotkanie poprowadzi coach Małgorzata Krawczak, która od kilku lat – raz w miesiącu – bezpłatnie zabiera mieszkańców miasta w podróż do wnętrza siebie.

    – Odwaga to pozytywny stan, w którym czujemy, że jesteśmy pewni siebie, mamy umiejętności, kompetencje, zdolność do działania, czujemy się żywi, kochający i obdarowujący. Towarzyszy nam wtedy ogólna radość życia, dobry humor, jesteśmy aktywni, mamy wiarę w siebie i klarowność. Oznaką odwagi jest przekonanie i poczucie „potrafię”. Odwaga nie robi niczego na pokaz i nie lekceważy zagrożeń. Cały cykl spotkań został tak pomyślany, by nauczyć się rozpoznawać w sobie różne stany emocjonalne i świadomie pracować nad nimi, by wychodzić z życia nacechowanego lękiem i zaczynać żyć życiem przepełnionym życzliwością dla siebie – wyjaśnia autorka cyklu Małgorzata Krawczak.

– To, co dla mnie jest wyjątkowo ważne w tym spotkaniu, to fakt, że będzie on z udziałem publiczności. Dla mnie bezpośredni kontakt z ludźmi jest niezwykle ważny. Wtedy wykłady są interaktywne – padają pytania, ciekawe spostrzeżenia.  I dodatkowo temat odwagi zdaje się nabierać dodatkowego znaczenia – dodaje Małgorzata Krawczak.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 23 lutego o godzinie 18:00 w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Zapraszamy na żywo oraz online.

Pozostaw komentarz