Wydarzenia: SZYKUJE SIĘ MOCNE OTWARCIE

Łasztownia plakatPrzygotowania do tego wydarzenia trwały ponad trzy lata, a bardzo intensywne od 22 kwietnia 2013 roku, kiedy to po niezbędnych przygotowaniach, poprzez symboliczne wbicie gwoździa rozpoczął się żmudny rewitalizacji “Starej Rzeźni”, zakupionego w lutym 2012 roku przez CSL Internationale Spedition Sp. z o.o. pięknego zabytkowego budynku na Łasztowni.Odbudowa i przystosowanie budynku do wymogów docelowej siedziby firmy, a jednocześnie ogólnodostępnego Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia z zapleczem gastronomicznym, dobiega finału.

Portal Moja Łasztownia od początku towarzyszył temu wyjątkowemu przedsięwzięciu relacjonując postęp robót Teraz z radością zapraszamy Państwa na Łasztownię do uczestnictwa w dniach 21 i 22 bm w imprezach zorganizowanych z okazji publicznego otwarcia Starej Rzeźni.
Szczegółowy program oraz inne atrakcje tego oczekiwanego weekendu podają: https://www.facebook.com/rzezniaszczecin?fref=ts
oraz
https://www.facebook.com/MojaLasztownia?fref=nf
Ze swej strony zachęcamy Państwa do zarezerwowania na ten cel czasu w sobotę, 21 marca od południa do godzin wieczornych (o godz. 19,00 rozpocznie się koncert Kępisty Quartet), a w niedzielę 22 marca także od południa do około godziny 16-tej (o godz. 14,00 rozpocznie się koncert Baltic Neapolis Orchestra).

Warto dodać, że wraz z Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia, swoją działalność zainauguruje nowy lokal na kulinarnej mapie Szczecina – Restauracja “Stara Rzeźnia” oraz punkt handlowy specjalizujący się w szczecińskiej książce, płycie muzycznej i rękodziełach – Księgarnia Kubryk Literacki.
Zygmunt Kowalski