Sylwester w rytmie tanga w Starej Rzeźni

Będzie to okazja by dosłownie tanecznym krokiem wejść w nowy 2019 rok! Są jeszcze miejsca na imprezę sylwestrową w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Będzie to okazja do tańca, nauki tańca, dobrej zabawy, a także skosztowania menu przygotowanego na tę okazję przez restaurację Stara Rzeźnia. Organizatorem zabawy jest Akademia Tanga Doroty i Adriana Grygierów odpowiedzialna za szereg wydarzeń w Starej Rzeźni, w tym za spektakularny, coroczny „Maraton Tanga”, który przyciąga do Szczecina ludzi z całego świata. Serdecznie zapraszamy!

– Bawimy się na dwóch parkietach. Na jednym cała noc królować będzie tango, a na drugim będą się działy cuda. Dj Adi nie da zejść z parkietu-będzie klasyka Disco, szalone latino ale i disco polo. Muzyka mocno taneczna oczywiście – zapowiada Dorota Grygier, współorganizatorka wydarzenia.
– Planujemy oczywiście wiele niespodzianek-pokazy tanga i nie tylko, dużo konkursów, loteria noworoczna, nauka krótkich kroczków latino – dodaje. Każdy gość będzie mógł wybrać na którym parkiecie chce spędzić więcej czasu, zaplanowano także pokazy taneczne i jak zawsze z „Akademią Tanga” bardzo krótkie lekcje, które pomogą nawet bardzo nieśmiałym, postawić pierwsze kroki na parkiecie.

Ostatnia noc w roku to okazja do tańca do utraty tchu, ale i do delektowania się autorskimi potrawami szykowanymi specjalnie na tę okazję: – O bogate menu zadba jak co roku Restauracja Stara Rzeźnia, każdy znajdzie coś dla siebie, bo stawiamy na różnorodność. Sami jako wegetarianie nie zapomnimy o osobach z konkretna dietą. Wszystkie ciasta będą domowe. Alkohole do wyboru-wino lub wódka plus możliwość wniesienia dowolnego wymarzonego trunku, a to bardzo rzadka możliwość – dodaje Dorota Grygier.

Na Sylwestra w Starej Rzeźni serdecznie zapraszamy – zostało już nie wiele miejsc wolnych.