CSL Inspire – dedykowane systemy biznesowe skrojone pod potrzeby przedsiębiorców

Rok 2018 zdecydowanie możemy nazwać progresem w rozwoju firmy CSL Internationale Spedition. Po wspaniałym jubileuszu 20-lecia istnienia, rekordowych statystycznie latach, jeżeli chodzi o ilość obsłużonych klientów i przygotowaniu inwestycji CCIC Depo Dunikowo nasza firma prezentuje kolejny projekt, który ma szansę zdobyć rzeszę klientów w naszym regionie, ale i szerzej w całej Polsce i Europie.

CSL Inspire to firma, która będzie oferować innowacyjne  rozwiązania informatyczne, których podstawową misją jest wspieranie rozwoju i budowanie przewagi konkurencyjnej potencjalnych klientów. . Dobór technologii będzie opracowywany indywidualnie pod każdego z klientów, co jest usługą rzadko spotykaną na rynku IT.

Słuchamy klientów. Tutaj nie ma mowy o narzucaniu konkretnych rozwiązań

       Jak sama nazwa spółki wskazuje – CSL Inspire ma inspirować naszych klientów do rozwoju, do zmian ale i ten rozwój przedsiębiorstwom ułatwiać. Dostępne na rynku rozwiązania systemów informatycznych w niektórych firmach sprawdzają się doskonale, natomiast inne firmy potrzebują holistycznego podejścia, które uwzględni indywidualne potrzeby i zrozumie ich system pracy.  – Nowopowstała spółka to firma, którą lokujemy w branży IT. Jej założeniem jest zachęcać firmy do nowych rozwiązań informatycznych, tworzymy systemy dedykowane bezpośrednio dla klienta. Dziś już wiemy, że organizacje potrzebują nowoczesnej i przede wszystkim bezpiecznej infrastruktury aplikacji do łączenia danych, oprogramowania, użytkowników i sprzętu, wspartej niejednokrotnie rozwiązaniami obszaru sztucznej inteligencji oraz przetwarzania dużych ilości informacji.

        Nie są to rozwiązania uniwersalne, gdyż każda firma ma inne potrzeby czy problemy informatyczne. . Zauważyliśmy, że wiele przedsiębiorstw szuka konkretnych rozwiązań informatycznych,  a niestety wydolność oferowanych przez rynek systemów do końca nie spełnia ich potrzeb, w naszym przypadku będzie zupełnie inaczej   – Monika Targowska, Prezes Zarządu spółki CSL Inspire.

    Głównym architektem rozwiązań informatycznych jest Przemysław Targowski: -Bardzo szanujemy i wspieramy kolegów, którzy oferują rozwiązania powtarzalne, bo one też są bardzo potrzebne. Nie każdy biznes jednak zadowala się takimi sposobami działania. Naszym pierwszym naturalnym klientem jest firma CSL Internationale Spedition, największa firma logistyczna w naszym regionie. CSL od lat poszukiwało rozwiązania informatycznego, które byłoby w stanie obsłużyć firmę działającą na tak wielu polach. Zdefiniowaliśmy potrzebę i pojawiła się koncepcja by tego typu działanie zaproponować także innym firmom, nie tylko z branży logistycznej – dodaje Przemysław Targowski. W handlu czy hotelarstwie systemy powtarzalne mają duże zastosowanie, systemów unikalnych potrzebuje np. branża logistyczna, transportowa czy stoczniowa. CSL Inspire zapowiada, że zamierza wsłuchiwać się w oczekiwania klientów i w jak najszerszym zakresie je realizować.

Jak zadowolić najbardziej wymagających klientów?

    Zespół informatyczny CSL Inspire liczyć będzie ponad 20 specjalistów obszaru IT. To najwybitniejsi specjaliści ze Szczecina, osoby o wielkiej wiedzy i doświadczeniu, zarówno osoby młode, zachwycające błyskotliwością jak i tacy, którzy od lat zajmują się technologią i systemami informatycznymi.  Przemysław Targowski przygotowanie systemu dla danej firmy porównuje do… usługi krawieckiej: – To jest tak jakby przyjść do krawca i poprosić o przygotowanie garnituru, dochodzi do mierzenia itp. My również tak działamy, dobieramy technologie tak by jak najbardziej pasowały one do danej firmy i do naszych klientów – mówi specjalista CSL Inspire. Zespół nowej spółki jest multitechnologiczny i porusza się w rozmaitych rozwiązanych systemowych potrafiąc  je łączyć tak by stworzyć oczekiwany produkt.  – Kluczowe jest to, że nie narzucamy klientowi rozwiązań, a na bazie tego jakie są możliwości, jakie jest zapotrzebowanie i jaki jest stan rozwoju firmy przygotowuje konkretny system. Najlepszym przykładem jest właśnie firma CSL Internationale Spedition, która dzięki takiemu właśnie systemowi jest w stanie sprawniej działać, lepiej obsługiwać klientów. Oszczędzamy wiele czasu, możemy pozwolić sobie na usystematyzowanie pewnych działań, często bardzo skomplikowanych. Myślę, że wiele firm poszukuje takiego wsparcia i nie chodzi tylko o sektor TSL, choć widzimy wielki potencjał także na tym polu – dodaje Przemysław Hołowacz, członek zarządu CSL Inspire.

    Które branże są docelowym klientem CSL Inspire? Monika Targowska, Prezes Zarządu Firmy przyznaje, że to trudne pytanie, bo  biorąc pod uwagę wiedzę i doświadczenie osób tworzących CSL Inspire, nie chciałaby zamykać się na klientów. – Możemy obsługiwać branże spedycyjno – logistyczną, transportową czy budowlaną, ale nie tylko. To jest system dedykowany, co oznacza że każdy podmiot , który zgłosi zapotrzebowanie będzie obsłużony. Jesteśmy bardzo otwarci na współpracę. Zapraszamy do nas klientów, którzy będą szukać unikalności, będą szukać nietuzinkowości czy przewagi rynkowej poprzez system informatyczny, którego nie ma jeszcze nikt inny – mówi Monika Targowska. Systemy powinny łączyć się ze sobą, wymieniać informacje, łączyć się z aplikacjami klienta i klientów naszego klienta – jak mówią nasi specjaliści to skomplikowane, ale przy użyciu odpowiednich narzędzi bardzo pomocne w prowadzeniu działalności.

 

Gotowi na podbój rynku

     Firma CSL Inspire oferuje dedykowane systemy  IT wspierające biznes. Tego typu działanie wymaga dokładnych badań rynkowych. Zostały one przeprowadzone przed powołaniem spółki do życia i jak się okazuje wiele firm wyraża zainteresowanie współpracą. Know-how CSL Inspire opiera się na zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, ale jednocześnie członkowie zarządu firmy zapewniają, że obserwują rynek i planują dopasowywać swoją ofertę do wszelkich nowinek jakie będą się pojawiać – wszystko to w zgodzie z założeniem dostarczania klientom najlepszych, innowacyjnych rozwiązań na rynku. – Nasze rozwiązania informatyczne będą na tyle elastyczne by dawać wartość dodaną przedsiębiorcom, CSL Internationale Spedition będzie doskonałym przykładem jak działa CSL Inspire – dodaje Przemysław Hołowacz. Firma zaprasza do rozmów i do współpracy.