Taki był koncert dla Kasi Bukowieckiej. Mnóstwo dobrych emocji i bardzo udana zbiórka

W Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia wydarzeń charytatywnych nie brakuje. Ten koncert miał jednak wymiar szczególny, tym bardziej więc cieszy wielkie zainteresowanie mieszkańców i sukces jakim okazała się zbiórka pieniędzy.

8 października w Starej Rzeźni odbył się koncert charytatywny z którego dochód przeznaczony był na leczenie Katarzyny Bukowieckiej, mieszkanki naszego miasta i pracownicy Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie, odpowiedzialnej za szereg istotnych inwestycji. Kasia walczy z nowotworem, szansą na powrót do zdrowia jest terapia w Niemczech, której koszt to ponad 120 tysięcy złotych. Zbiórka trwała kilka tygodni, a dzięki wspaniałemu zaangażowaniu pracowników ZDITM i mieszkańców naszego miasta pieniądze udało się zebrać. Podczas koncertu w Stare Rzeźni zebrano ponad 40 tysięcy złotych. Licytowano m.in. przejażdżkę z Prezydentem Krzystkiem czy pamiątki od Bartosza Kurka, Roberta Lewandowskiego czy Kuby Błaszczykowskiego. Cenne było także zaangażowanie pracowników ZDITM, którzy przekazali swoje przedmioty do licytacji. W wydarzeniu wzięło udział ponad 250 osób. Serdecznie dziękujemy i trzymamy kciuki za powrót Kasi Bukowieckiej do zdrowia!