Swingowanie z Jarkiem Wistem już 29 września

Śmiało możemy powiedzieć, że to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń muzycznych tej jesieni w Szczecinie. Do Starej Rzeźni powraca Jarek Wist i jego projekt Swinging With Sinatra. Poprzedni koncert, który odbył się rok temu wyprzedał się do ostatniego miejsca. Jest wielka szansa, że w tym przypadku będzie podobnie, bo bilety sprzedają się jak świeże bułeczki! Co usłyszymy? Najwspanialsze swingowe standardy wykonaniu jednego z najlepszych męskich głosów w Polsce. Czy Jarek Wist jest słusznie nazywany „królem swingu w Polsce”? Będzie okazja przekonać się już 29 września. Serdecznie zapraszamy na koncert!

Już 29 września zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na znakomity koncert twórczości króla swingu w niepowtarzalnym wykonaniu zespołu i głosu Jarka Wista! Wokalistą i pomysłodawcą projektu jest Jarek Wist – okrzyknięty najlepszym głosem swingowym w kraju, autor solowych kompozycji i albumów. Projekt Swinging with Sinatra zagościł na scenach większości teatrów, filharmonii, festiwali i domów kultury w całej Polsce, został zarejestrowany w formie płyty (TOP10 Empiku). Uświetnił także start jesiennej ramówki TVP Kultura i regularnie gości na pasmach stacji. Koncert Swinging with Sinatra to nie tylko szampańska zabawa, ale przede wszystkim wieczór pełny najbardziej popularnych przebojów Franka Sinatry: „My Way”, „New York, New York”, „Girl From Ipanema”, „Strangers In The Night’

Projekt swingowy przyciąga na widownię zarówno miłośników swingu, fanów Franka Sinatry, jak i wszystkich tych, którzy na koncertach poszukują nie tylko doskonałego dźwięku, ale również pełnego pasji zaangażowania artystów, pozwalającego rozpoznać głębię muzyki. Skład zespołu: Jarek Wist – wokal, Piotr Wrombel – piano, Wojciech Pulcyn – kontrabas, Tomasz Grzegorski – saksofon, Krzysztof Szmańda – perkusja. Muzycy na najwyższym poziomie, wspaniałe aranżacje klasyków twórczości Sinatry- to musi być wydarzenie miesiąca!

Swinging with Sinatra w Starej Rzeźni już 29 września o godzinie 19.00. Ostatnie bilety do nabycia w Kubryku Literackim.