Certyfikaty dla CSL i Starej Rzeźni!

Niewątpliwie mamy się czym chwalić – każdy tego typu certyfikat jest dla nas wielkim wyróżnieniem i dowodem na to, że ciężka praca ekipy CSL Internationale Spedition i Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia przynoszą efekty.

Najnowszym wyróżnieniem dla Starej Rzeźni są referencje od fundacji Pro Progressio, która 24 maja organizowała w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia konferencję w ramach cyklu „The BSS Tour: Polsko-niemieckie forum outsorcingu w Szczecinie”.  – Stara Rzeźnia okazała się być solidnym partnerem biznesowym, który dołożył wszelkich starań aby wszelkie kwestie związane z logistyką oraz obsługą cateringową były zrealizowane w najmniejszych szczegółach. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani wysokim poziomem oferowanych usług, ciekawą aranżacją przestrzeni, a także przemiłą i gotową do pomocy obsługą obiektu – pisze w referencjach Wiktor Doktór, Prezes Zarządu Fundacji Proprogressio.  Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia poleca się do organizacji wszelkich wydarzeń o charakterze konferencyjno-biznesowym. Posiadamy bardzo nowoczesne zaplecze techniczne, zespół techniczny oferujący pomoc i wsparcie oraz przestronne sale, które gwarantują sukces organizowanych wydarzeń. Dysponujemy do wynajęcia Salą Iluzjon, w której przebywać może kilkaset osób, ale i mniejszymi salami Galerii Szczecińskiej. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Kolejny cenny certyfikat to tytuł „Zrobione w Szczecinie” przyznane przez Urząd Miasta w Szczecinie. Przedstawiciele naszej firmy odebrali ten certyfikat z rąk wiceprezydenta Szczecina Michałą Przepiery razem z 19 innymi firmami działającymi w naszym mieście.  Wśród wyróżnionych została firma CSL Internationale Spedition za prowadzenie Kubryka Literackiego w Starej Rzeźni. Miejsca, w którym znajdziecie Państwo książki autorstwa szczecińskich pisarzy, rękodzieło, zdjęcia, pamiątki ze Szczecina. W Kubryku odbywają się także spotkania autorskie. – Kubryk Literacki od samego początku stawiał na Szczecin i wszystko, co szczecińskie. Chcieliśmy być kojarzeni jako miejsce, w którym turyści będą mogli zakupić pamiątki związane z miastem. Mamy zdjęcia, pocztówki, koszulki, magnesy czy inne bardzo oryginalne czasami pamiątki, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Możemy się także pochwalić chyba najszerszą w Szczecinie biblioteką szczecińskich twórców. Można u nas nabyć książki m.in. Moniki Szwai, Leszka Hermana, Sylwii Trojanowskiej, rozmaite książki historyczne czy literaturę marynistyczną – mówi Patyk Walczak z Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

Bardzo dziękujemy i obiecujemy starać się jeszcze bardziej by spełniać oczekiwania naszych klientów i partnerów i by aktywnie wpisywać się w harmonogram wydarzeń, które dzieją się w naszym mieście.