Prezentacje: ŚWIĘTA NA ŁASZTOWNI? TUTAJ CZUĆ NIEZWYKŁĄ ATMOSFERĘ!

fot. Artur Magdziarz

Zbliża się czas świąt Bożego Narodzenia. Firmy organizują spotkania wigilijne, a także inicjatywy integracyjne dla pracowników – to okazja by podsumować rok, pochwalić się sukcesami i życzyć sobie wszystkiego najlepszego. Idealnym miejscem do organizowania tego typu spotkań jest Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Do wynajęcia jest zarówno hol jak i Galeria Szczecińska czy Sala Iluzjon. Oferujemy projektor, nagłośnienie i –co najważniejsze – klimat jakiego nie ma żadne inne miejsce w mieście. W listopadzie i w grudniu przygotowaliśmy specjalną ofertę dla wszystkich chętnych. Wolnych terminów zostało już naprawdę nie wiele.

Organizacja wigilii firmowej to tradycja, która dotyczy nie tylko wielkich korporacji, ale i coraz mniejszych firm, które w czasie świąt chcą wyjść w stronę swoich pracowników i zapewnić im przyjemny czas, możliwość rozmowy, integracji, wyjaśnienia nieporozumień i podzielenia się opłatkiem. To okazja do wręczania prezentów, składania życzeń i postanowień by kolejne miesiące w firmie były możliwie dobre. Wybierając miejsce na taką imprezę należy wziąć pod uwagę przestronność Sali, dobry catering, przyjemną obsługę oraz dobrą lokalizację, taką która pozwoli na zabawę, a jednocześnie zapewni unikalne wrażenia. Wszystkie te parametry spełnia Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Spędzenie Wigilii na Łasztowni wydaje się więc doskonałym pomysłem:

-Obecnie trwa rezerwowane Sali Iluzjon oraz Galerii Szczecińskiej na świąteczne imprezy. Odbywają się one zarówno w ciągu dnia jak i wieczorem. Nasza oferta to wynajem, ale zaprzyjaźniona z nami restauracja Stara Rzeźnia proponuje doskonały catering. Możliwa jest także organizowania spotkań noworocznych.

– Obecnie przygotowaliśmy dla przedsiębiorców specjalną ofertę, która aktualna jest do końca listopada. Wolne terminy zostały jeszcze w tym miesiącu, ale i w grudniu, choć tych jest zdecydowanie mniej. Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt ze Starą Rzeźnią. Staramy się spełnić każde oczekiwania firm, które chcą organizować u nas wydarzenie. Nowoczesny sprzęt, możliwość wynajęcia akustyka, nowoczesna, klimatyczna sala to tylko kilka zalet Starej Rzeźni. Łasztownia jest bardzo modnym miejscem, z pięknym widokiem, szczególnie po zmroku, w czasie świątecznym. Jestem przekonany, że nie ma w Szczecinie drugiego tak klimatycznego miejsca. Serdecznie zapraszamy – mówi Patryk Walczak z Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

Klimatyzacja, Internet WI-FI, elektryczne ekrany, projektory multimedialne, flipchart, nagłośnienie estradowe, możliwość wynajęcia zespołu muzycznego i przygotowanie profesjonalnie jego występu. Zaplecze infrastrukturalne na najwyższym poziomie – to charakterystyka Starej Rzeźni. Warto z niej skorzystać w czasie przedświątecznym!