Jak można nazwać miniony weekend na Łasztowni? Powiedzieć, że był pełen atrakcji to za mało! Dni Odry, Spływ Flisacki, Bulwarove, udana pogoda i mnóstwo ludzi zarówno pływających jak i spacerujących po bulwarach. Do tego jeszcze III edycja Tango Gryf Maraton w Starej Rzeźni. Takie weekendy udowadniają nam, że Łasztownia to najpiękniejsze miejsce Szczecina, miejsce, które stało się jego sercem i śmiało możemy powiedzieć, że jest to duma dla mieszkańców miasta i przestrzeń, którą możemy się chwalić. Zobaczcie co działo się na Łasztowni w sobotę!

Kilkaset osób uczestniczyło w wystawie “Magiczny Szczecin” autorstwa jednego z najlepszych i najpopularniejszych szczecińskich fotografów Przemysława Budziaka. Goście bardzo pozytywnie komentowali wystawę, a niektórzy z chęcią próbowali domyślać się jakie miejsca zostały uwiecznione na wystawie. Zdjęcia można jeszcze przez jakiś czas oglądać w Starej Rzeźni. Serdecznie zapraszamy! Relacja fotograficzna: Magiczny Szczecin / Fabryka Portretów.

Koncerty, zabawa, wspaniała pogoda, mnóstwo uśmiechniętych i świetnie bawiących się ludzi i… zapierający dech w piersiach widok na Wały Chrobrego i piękny Szczecin. Miejska Strefa Letnia zainaugurowała swoją działalność. Plaża czynna jest codziennie – i jest kolejnym dowodem na to, że Łasztownia to serce naszego miasta! Zdjęcia autorstwa Mateusza Wysockiego.

Od samego rana do wieczora tłumy mieszkańców Szczecina, a także mnóstwo turystów spędzało czas na Łasztowni – przy Marinie cumuje coraz więcej łodzi i żaglówek, więcej osób jest zainteresowanych lokalami gastronomicznymi oraz usługami tramwaju wodnego. Polecamy serdecznie spacery po Łasztowni w majówkę – druga strona Odry to najpiękniejsze miejsce w Szczecinie!

Czas Świąt Wielkiej Nocy pogodowo był bardzo zmienny – od pięknego słońca po deszcz i chmury. Nie mniej wielu mieszkańców naszego miasta – poza Jasnymi Błoniami spacerowało także po Łasztowni. Nad Odrą widać i czuć zbliżającą się wiosnę!